Педагогу-вихователю

Формування у молодших школярів навичок здорового способу життя як найвищої цінності людини

 Здоров’я —  найвагоміше, найбажаніше і найважливіше благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути наповненим радістю і щастям. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. Бути здоровим треба вчитися. Не можна розраховувати на те, що можна зберегти здоров'я, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль.

 В програмі розкрито псохолого-педагогічні основи превентивно-правового виховання молодшого школяра...........

 Познайомити молодз видатною історичною постаттю У.Кармалюком............

 Лише у 1996 році Верховна Рада України прийняла закон "Про визнання голодомору 1932-1933 р.р. геноцидом проти українського народу".

Соціальна мережа. Моя дитина в небезпеці?

 Вас ніколи не бентежила захопленість дітей соціальними мережами? Чому вони так багато часу приділяють віртуальному спілкуванню? Адже не просто так діти з такою зацікавленістю і захопленням переглядають свої сторінки в інтернеті та стежать за оновленнями на сторінках друзів, багатьох з яких і в очі не бачили. 

Диво...

Вірш про пожежника, про Героя, про рятівника...

Чому потрібно привчати дитину до праці з ранніх років? Бесіда для роботи з батьками.

Посильна праця сприяє всебічному розвитку дошкільника. Праця потребує від дитини фізичних зусиль та сприяє підвищенню витривалості, зміцненню дитячого організму...

Орієнтовна тематика бесід, з морально-правового виховання учнів

Знання своїх прав та обов'язків, вміння відстоювати і захищати свої права та поважати права інших людей, використовувати державні та громадські організації для захисту своїх законних прав та інтересів - це основні питання, над якими потрібно систематично працювати класному керівнику з учнями на виховних заняттяхзокрема, організовуючи бесіди.

Тренінг „Здоров’я – цінність нашого життя”.

Тренінг „Здоров’я – цінність нашого життя”. Тренінг орієнтований на підлітків. Стане цікавим варіантом виховної години.

Мета: дати учням поняття щодо здорового способу життя, довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття підлітка; формувати у підлітків прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя.

Бесіда з дітьми дошкільного віку (п‘ятирічками). Я у Світі.

Мета: визначити рівень соціального розвитку дітей, їх вміння орієнтуватися у основних поняттях соціальної визначеності (адаптації).

Гурткова робота в сільській школі з малою наповнюваністю класів

Останнім часом у шкільну практику широко впроваджуються різні методи і форми роботи, різні види інноваційних технологій, що сприяє підвищенню зацікавленості учнів до різноманітних позакласних заходів. Позакласні заходи сприяють виникненню позитивних емоцій і допомагають моральному вихованню учнів.

Ляда. Притча. Ігор Годєнков

Одного разу прочитавши притчі Ігоря Годєнкова, хочеться розказати про чудового поета і письменника світові. Його твори заставляють задуматись, навіть, якщо ви й думати зовсім не хочете. Одним словом - зачаровує...

Темперамент. Типи темпераментів.

Практичне заняття, спрямоване на роботу з педагогічними працівниками, що має на меті сформувати поняття про типи темпераментів, для активного застосування набутих знань в процесі педагогічної діяльності. Заняття побудоване у формі психолого-педагогічного тренінгу, елементи якого можуть бути застосовані в процесі виховної роботи з учнями.

Виховна робота в школі як важливий фактор формування гармонійної особистості учня

Відомий педагог Василь Сухомлинський писав: « Творення людини − найвище напруження всіх наших сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене нашою працею». Як же розвинути в дитині всі прекрасні якості? Одним словом - виховання...