Новини освіти

Змагання ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади вийшли на фінішну пряму!

У далекому Китаї триває боротьба за медалі на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді. Добре виступили українські стрілки. Золоту медаль здобула жіноча команда з кульової стрільби (25м. пістолет) у складі:  Костевич Олена – студентка Київського національного університету технологій та дизайну, Крячко Інна – студентка Національної академії природоохоронного та курортного будівництва та Дьоміна Катерина – студентка Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту. Костевич Олена у змаганнях зі стрільби з 10 м. з пневматичного пістолета та зі стрільби з 25м з пістолета завоювала дві бронзові нагороди.

Також бронзову медаль (10м.  пневматичний пістолет) виборола наша жіноча команда у складі: Костевич Олена – студентка Київського національного університету технологій та дизайну, Коростильова Юлія – студентка Львівського державного університету фізичної культури та Крячко Інна – студентка Національної академії природоохоронного та курортного будівництва.  Пара наших лучників: Мільченко Ніна та Грачов Дмитро – студенти Харківської державної академії фізичної культури, після напруженої боротьби отримала бронзові нагороди. Команда українських шахістів у складі: Музичук Марія - студентка Львівського державного університету фізичної культури, Должикова Катерина – студентка Київського національного лінгвістичного університету, Калініна Ольга – студентка Тернопільського національного економічного університету, Павлов Сергій – студент Національного університету фізичної культури та спорту України,  Кравців Мартин – студент Львівського державного університету фізичної культури, Вовк Юрій та  Вовк Андрій – студенти Львівського національного університету, за підсумками пройденого змагального шляху на Універсіаді, по праву отримала срібні медалі.

Тріумфально закінчили змагання українські легкоатлетки, у естафеті 4х100м.,  Бризгіна Єлизавета – студентка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Погрібняк Наталія – студентка Харківської державної академії фізичної культури, Стуй Христина – студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Тітімець Анна – студентка Тернопільського національного економічного університету,  фінішували першими, випередивши спортсменок з Російської Федерації, Ямайки, США. У бігу на 1500м. срібну медаль завоювала Міщенко Анна – студентка Харківської державної академії фізичної культури. Станом на 21 серпня 2011 року українськими студентами завойовано 40 медалей, з них: 11 золотих, 15 срібних та 14 бронзових.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1622 перегляду

Немає коментарів. Ваш буде першим!