Новини освіти

Дорогі Ви мої вчителі …

31 серпня 2011 - Мусикапа

Дорогі Ви мої вчителі… Саме так. Мої. Дорогі. Рідні…

Напередодні чудового свята – Дня Знань хочеться звернутись до Вас і просто сказати щось добре і тепле, що б зігрівало душу і тішило серце. Першого вересня задзвенить шкільний дзвоник у всіх школах України. І сотні, ні, тисячі маленьких першокласників запам‘ятають цей день на все життя. А як переживатиме за них вчитель!

Вчитель… . Як свята молитва бринить у моїй свідомості це слово! Мені пощастило з першою вчителькою! Здається, ніхто й нікого так не любив як ми, тоді ще такі маленькі першокласники, полюбили нашу Тамілу Василівну! Добру, милу, завжди привітну й справедливу. Я могла годинами спостерігати, як вона перевіряє зошити! Які особливі були ті зошити в сірій обкладиночці, без полів (бо креслили ми їх самі)! Ті зошити ще досі зберігаю як згадку. Бо в одному з них є твір «Моя майбутня професія». Читаючи ті п‘ять рядочків, я розумію, що мрії здійснюються! Бо я стала вчителем… . І зовсім це не важко бути педагогом! Це щастя! Велике безмежне щастя, коли батьки кажуть: «Якби зі мною щось трапилось, я знаю, що ви б не залишили мою дитину…». Це невимовна, величезна радість – дарувати любов дітям! А в очах дітей я бачу те, від чого просто тане серце...

Так ось, рідненькі мої, я дякую Вам за те, що завтра Ви знову запалюватимете вогники в дитячих серцях…  І хочеться Вам побажати одного: радійте!

Зійшло сонце – радійте,
Комусь сумно – пригрійте,
І любов, що у серці  подаруйте Ви тим,

Хто осіннім світанком,
Щирим сонячним ранком
Листопадом любові Вас осипле рясним.

Зі святом Вас, з Днем Знань!

 

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1693 перегляду

Немає коментарів. Ваш буде першим!