Новини освіти

Євген Суліма відвідав Український державний хіміко-технологічний університет

28 грудня 2010 - Адміністратор

 24 грудня 2010 р. відбулася зустріч Заступника Міністра освіти і науки Євгена Сулими з колективом Українського державного хіміко-технологічного університету.

 
Під час зустрічі відбувся конструктивний діалог щодо розвитку вищої освіти у державі та пріоритетних напрямків підготовки спеціалістів у хімічній галузі.
 
Заступник Міністра відвідав провідні кафедри факультету технології неорганічних речовин ДВНЗ УДХТУ, познайомився із завідувачами кафедр, професорами, аспірантами і студентами, які працювали в наукових лабораторіях у цей час.
 
На кафедрі технології неорганічних речовин та екології Євген Суліма висловив пропозиції щодо відродження та функціонування наукового напрямку використання плазмохімічних технологій та кінцевого результату їх впровадження.
 
Заступник Міністра також зустрівся з викладачами і науковцями кафедри неорганічної хімії. Він відзначив велику науково-дослідну роботу, яка проводиться на кафедрі і запевнив, що міністерство готове надавати всіляку допомогу в практичній реалізації результатів наукових досліджень.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 1164 перегляду

Немає коментарів. Ваш буде першим!