Новини освіти

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відбудеться наприкінці березня

10 березня 2011 - Адміністратор

 Майже дві з половиною тисячі учнів братимуть участь у заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Міністерством освіти і науки та Національною академією педагогічних наук підписано спільний наказ, що передбачає особливості проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011 році.
 
Учнівські олімпіади проводяться щороку, і мають на меті пошук, підтримку та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді. Олімпіади з навчальних дисциплін проводяться у чотири етапи протягом навчального року. IV етап є заключним і проводиться на державному рівні.
 
У 2011 році, заключний етап учнівських олімпіад буде проведений з 21 березня по 1 квітня, з 19 навчальних предметів, у 15 містах України.
 
Участь у IV етапі братимуть майже дві з половиною тисячі учнів, які стали переможцями регіональних етапів відповідних олімпіад.
 
Переможці IV етапу олімпіад з базових дисциплін будуть нагороджені дипломами I, II, III ступенів.
 
Переможці-випускники навчальних закладів у поточному році, які стануть призерами з базових предметів, у відповідності з Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році отримають право на зарахування додаткових балів при вступі до ВНЗ, за умови, якщо вони будуть вступати на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з базового предмета, з якого вони є призерами.
 
Величина додаткового бала для осіб нагороджених дипломами I, ІІ та ІІІ ступеня, складе 50, 40 та 30 балів відповідно.
Рейтинг: 0 Голосов: 0 1195 переглядів

Немає коментарів. Ваш буде першим!